Photocoaching

 

_MG_0703W jaki sposób zachowujesz się kiedy się denerwujesz, cieszysz, spinasz lub smucisz? Jaki wyraz przybiera Twoja twarz, kiedy czujesz strach? Złość? Co widzą inni?

Photocoaching to fotografia duszy, to element pracy nad odkrywaniem i budowaniem swojego wizerunku i prawdziwego JA. Z pomocą tego, co odkryjesz na fotografiach, możesz uświadomić sobie swoje cechy i postawy, które są głęboko zakorzenione w Twoich codziennych zachowaniach i stale towarzyszą Twojemu życiu. Cechy i postawy, z których często nie zdajesz sobie sprawy._MG_0444

Photocoaching to połączenie sesji coachingowej z sesją fotograficzną. Fotografie mogą powstawać w różnych etapach spotkania. Będą wydobywać Twoje reakcje na tematy, o których będziemy rozmawiać. Zaczniesz dostrzegać szeroki wachlarz emocji, których doświadczasz, a które widzą inni w postaci pojawiających się na Twojej twarzy małych zmarszczek, skrzywień, uśmiechów innych niż zwykle, grymasów, czy zmiany postawy ciała.

Jaką twarz, jaką postawę chcesz pokazywać innym każdego dnia? Photocoaching umożliwi Ci taką refleksję._MG_0675

 

To ważne, aby portrety były bardzo autentyczne, niepozowane, chodzi tu przede wszystkim o zrzucenie „maski”, którą często przybierają osoby fotografowane. Dzięki temu, na podstawie uchwyconego aparatem materiału możesz dokonać głębokiej analizy swojego wizerunku, zobaczyć jak naprawdę postrzegają Cię inni. Czy pasuje Ci taki wizerunek? Co chciałabyś zmienić? Jaki obraz siebie chcesz kreować w oczach innych?

Dzięki fotografii możesz łatwiej odkryć źródła problemów, które mogą dotyczyć Twojej osobowości. Zdjęcie zaprasza do poszukiwania rozwiązań – tego co chcielibyśmy w sobie zmienić, pozbycia się ograniczających przekonań, zmiany wizerunku. Możesz spojrzeć na problem z innej perspektywy, a co za tym idzie – odnaleźć rozwiązania, które do tej pory wydawały się bez sensu.

Czego dzięki fotografii mają dowiedzieć się o Tobie obce osoby i Twoi znajomi?_MG_0409