W zróżnicowaniu siła. Jak zarządzać FRIS’orodnością w zespole. Festiwal FRIS®

To szkolenie jest częścią „Festiwalu FRIS®” – akcji, w ramach której 9 i 10 marca 2018 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski!

Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal
Zapraszamy 9 marca 2018 r. o godzinie 17.00

Bilety można nabyć tutaj:

Praca we współczesnych zespołach może być prawdziwym wyzwaniem. Współpraca różnych charakterów, osobowości, temperamentów sprawia, że pojawiają się konflikty i nieporozumienia. Bywa, że coś nie działa, pomimo chęci, zaangażowania i dużego potencjału indywidualnego Twoich ludzi. Ty dajesz z siebie wszystko, masz zespół złożony ze specjalistów w swojej dziedzinie, ale wiesz, że stać Was na więcej. Chcesz rozwijać swój zespół? Może czas poznać swoich ludzi od nowa?

Zapraszam menedżerów kierujących zespołami i każdego, kto na co dzień współpracuje z innymi ludźmi, do zapoznania się z korzyściami jakie daje nowe narzędzie – badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS.

Po co mi to narzędzie?

Dzięki niemu poznasz i zrozumiesz swój styl myślenia i działania oraz style swoich pracowników lub współpracowników, a to z kolei pozwoli Ci wykorzystać ich mocne strony oraz poprawić komunikację w zespole. Dowiesz się jak rozwiązujecie problemy, pracujecie, jaki potencjał wynika z Waszej różnorodności. Ta wiedza pozwoli Ci poprawić współpracę i zwiększyć efektywość.

Co będzie się działo?

Celem tego trzygodzinnego szkolenia jest zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS i z możliwościami jakie daje w usprawnianiu współpracy zespołowej.

Jako uczestnik spotkania zmierzysz się z zaaranżowanym wyzwaniem zespołowym, po czym poznasz cztery style myślenia FRIS. Już tak krótkie doświaczenie pozwoli Ci odkryć korzyści jakie daje współpraca ludzi o różnych stylach myślania. Będziesz miał/a okazję przyjrzeć się swojemu zespołowi na nowo, odnaleźć ukryty potencjał Twoich ludzi i poszukać nowych możliwości jakie może dać Ci różnorodność w zespole. Nowe odkrycia i cenne doświadczenia są gwarantowane. I duża dawka humoru!

Dodatkowo:

  • poznasz metodologię FRIS
  • dowiesz się czegoś nowego o sobie i zwiększysz swoją uważność na otaczających Ciebie ludzi,
  • sprawdzisz, z jakiego powodu z jednymi pracuje Ci się łatwiej, a z innymi współpraca jest dla Ciebie wymagająca,
  • A PRZEDE WSZYSTKIM… POZNASZ FANTASTYCZNYCH LUDZI.. takich jak Ty.

W trakcie szkolenia będzie można wygrać jeden dostęp do badania FRIS wraz z raportem indywidualnym.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do szefów zespołów oraz dla HRowców zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników.
Uwaga! Szkolenie NIE jest przeznaczone dla trenerów i coachów.

Kto prowadzi?

Magda Kalińska

Ile kosztuje?

Bilety na każde wydarzenie w ramach Festiwalu FRIS ® na terenie całej Polski kosztują – 40PLN

Zdjęcia z innych spotkań:

 

Piątkowe Spotkania Menedżerskie

Piątkowe Spotkania Menedżerskie

ROZWIJANIE KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH

Piątkowe Spotkania Menedżerskie