Piątkowe Spotkania Menedżerskie. Cykl spotkań dla Osób chcących rozwijać kompetencje menedżerskie.

To cykl spotkań dla menedżerów i liderów kierujących zespołami, a także dla osób, które na co dzień współpracują z innymi ludźmi, organizowany w piątkowe popołudnia w Instytucie Inspiracji.

Sprawdź termin kolejnego spotkania.

Piątkowe Spotkania Menedżerskie

Idea tych spotkań zrodziła się na wręczeniu dyplomów Słuchaczom V edycji studiów podyplomowych Budowanie Kompetencji Menedżerskich Liderów Biznesu WNEiZ UMK. Jeden ze świeżo upieczonych absolwentów powiedział: „Chcemy kontynuować nasze spotkania, gdzie w przyjaznej i konstruktywnej atmosferze będziemy mogli omówić bieżące tematy związane z naszą pracą.”

Jak można rozwijać kompetencje menedżerskie?

Pełnienie roli menedżera wymaga określonych kompetencji, motywacji i spełnienia warunków psycho – fizycznych. Menedżer musi być odporny na zmęczenie i zdolny do wykonywania bardzo różnorodnych zadań w całkowicie nienormowanym czasie pracy, który nierzadko trwa 10 -12 godzin dziennie. Konieczna jest podzielności uwagi, a także zdolność do koncentracji i szybkiego reagowania. Praca menedżera obfituje w stresy i przeciążenia, sukcesy przeplatają się z porażkami. Po to, aby aby radzić sobie w takich zmieniających się sytuacjach, potrzeba odporności na stresy i umiejętności szybkiego powrotu do stanu równowagi. Spojrzenie na swoje wyzwania oczami innych, rozmowa o dylematach, które mają inni menedżerowie pełniący podobne role, może pomóc w nabieraniu dystansu do swojej rzeczywistości oraz dać inspirację, jak lepiej radzić sobie w pracy i w życiu. Nie bez znaczenia jest też budowanie sieci kontaktów.

Dlaczego Instytut Inspiracji?

Instytut Inspiracji idealnie nadaje się na miejsce takich spotkań. Daje przestrzeń do odpoczynku, swobodnej dyskusji, ale też trenowania nowych umiejętności i rozwijania kompetencji menedżerskich. Jest to sala szkoleniowa dla Osób wymagających i ceniących wysoki standard.

Piątkowe Spotkania Menedżerskie to idealne zamknięcie i podsumowanie tygodnia, tak aby rozpocząć weekend z wolnymi myślami i świeżymi ideami.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony i Facebooka